O snubních prstenech

Vážíme si důvěry, kterou v nás snoubenci vkládají při koupi snubních prstenů. Dáváme vzniknout šperkům, jež budou symbolem lásky a společné cesty životem. Naše snubní prsteny v sobě spojují nejmodernější technologie a nenahraditelný um zkušených mistrů zlatníků.

Používáme stejně sofistikované a moderní technologie jako světově známí výrobci těch nejluxusnějších šperků. Tyto technologie kromě dokonalého vzhledu prstenů zaručují i jejich komfortní nošení. Kůže se pod nimi nepotí a nevznikají tak nepříjemné vyrážky. Proto jsou naše šperky vhodné i pro citlivou kůži.

Snubní prsten

Typy obrouček

Vytvořili jsme čtyři základní typy obrouček, které jsou nejen vzhledově atraktivní, ale díky zaoblenému tvaru na vnitřní straně (u prstu) se snadno navlékají a sundávají.

Spolu v kombinaci s kvalitními materiály tak zaručují maximální pohodlí i při neustálém nošení.

Typy obrouček - Comfort
Comfort má tvar oválu, vnější i vnitřní část je zaoblená.
Typy obrouček - Elegant
Elegant má tvar písmene D, kdy vnitřní část je zaoblená a vnější rovná.
Typy obrouček - Geometric
Geometric má upravený tvar písmene D – na vnějších stranách je zkosený. Vnitřní část obroučky je zaoblená.
Typy obrouček - Iconic
Iconic má vnitřní část zaoblenou a vnější část je rovná, se stupňovitými okraji.

Ty páry, co hledají méně tradiční tvar prstenů, potěší obroučky z řady Fantasy.

Typy obrouček - Fantasy 01
Fantasy 01
Typy obrouček - Fantasy 02
Fantasy 02
Typy obrouček - Fantasy 03
Fantasy 03
Typy obrouček - Fantasy 05
Fantasy 05
Typy obrouček - Fantasy 06
Fantasy 06
Typy obrouček - Fantasy 08
Fantasy 08
Typy obrouček - Fantasy 09
Fantasy 09

Prsteny na míru

Přímo u jednotlivých snubních prstenů najdete konfigurátor. Díky němu si můžete vybrat takové parametry, aby prsteny přesně odpovídaly Vašemu přání – zvolíte si jednu či více barev zlata, počet a typ kamenů nebo šířku obrouček.

Rádi pro Vás navrhneme a vyrobíme i zakázkové kousky, aby Váš svatební den korunovaly takové prsteny, jaké jste si vysnili.

Šperky si můžete také nechat ozdobit rytinou. Na výběr je několik fontů, nepřeberné množství symbolů či text napsaný Vaší vlastní rukou. Rytinu vyhotovíme i zpětně.

Správná velikost je zásadní

Pro pohodlné nošení je zcela zásadní správná velikost prstenu. Navštivte kterékoliv z našich zlatnictví a náš ochotný personál Vám pomůže s tím, aby prsteny padly jako ulité. Raději byste vše vyřídili on-line? Pak si stačí objednat naši měřicí sadu za 90 Kč a přeměřit prsty doma. Pokud se rozhodnete snubní prsteny zakoupit u nás, od jejich výsledné ceny Vám těchto 90 Kč odečteme.

Materiály

Na kvalitu materiálů klademe velký důraz. Obroučky prstenů vyrábíme z bezešvých trubek, takže vznikají bez svařování a tvoří nekonečný kruh. I kameny jsou pouze té nejvyšší kvality – zirkony Swarovski a brilianty FVS. K prstenům s brilianty obdržíte certifikát pravosti a navíc záruku na vypadnutí briliantu.

Zlaté prsteny zásadně nedobarvujeme, vždy se jedná o skládané kombinace žlutého, bílého a růžového zlata.

Prsteny vytváříme jak ze zlata, tak i ze stříbra. Můžete například zvolit jeden prsten stříbrný (třeba když víte, že ho manžel nebude nosit tak často) a jeden z bílého zlata. Vzhledově pak budou identické.

Snubní prsten

Snubní prsteny WeDuo

Přišli jsme s revoluční novinkou WeDuo, kdy prsteny tvoří kombinace zlata (vnější plášť) a stříbra (vnitřní plášť, „jádro“). Můžeme Vám tak šperky nabídnout za příznivější cenu a navíc se všemi výhodami celozlatých prstenů. Díky kombinaci kovů mohou být obroučky vyšší a širší, což otevírá zcela nové designové možnosti.

Nezapomínejte na péči

Aby šperky zůstaly stejně perfektní, jako byly ve Váš svatební den, je třeba o ně pravidelně pečovat. Jako dárek od nás dostanete první servis prstenů zdarma.

Snubní prsteny pro Vás s láskou připravíme do speciálního dárkového balení.

Česká značka

Jsme přímý výrobce

Šperky vyrábí naši mistři zlatníci z těch nejkvalitnějších materiálů. Poctivost, kvalita a rodinná tradice jsou na prvním místě.

Jsme přímý výrobce

Česká značka

Na trhu jsme od roku 2001. Naši zakladatelé působí ve šperkařském a hodinářském oboru již od roku 1992.

Poštovné zdarma

Doprava

U nás máte poštovné zdarma při nákupu nad 1 500 Kč (nevztahuje se na investiční zlato). Šperky obdržíte v dárkovém nebo luxusním dárkovém balení.

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Naše společnost je prověřená u Puncovního úřadu v ČR a SR. K diamantovým šperkům obdržíte certifikát pravosti.