Popis produktu: Elegantní perlový přívěsek Corinne z bílého zlata
V přívěsku Corinne se snoubí moderní styl se špetkou klasiky. Bílé zlato v minimalistickém designu zdobí jemná sladkovodní perla nejvyšší kvality. Doplňte soupravu o prsten a náušnice ve stejném designu. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
- Materiál: Bílé zlato
- Ryzost: 585/1000
- Druh kamene: Sladkovodní perla AAAA
- Průměr kamene: 5,50 mm
Další produkty z této sady
Jsme přímý výrobce
Šperky vyrábí naši mistři zlatníci z těch nejkvalitnějších materiálů. Poctivost, kvalita a rodinná tradice jsou na prvním místě.
Česká značka
Na trhu jsme od roku 2001. Naši zakladatelé působí ve šperkařském a hodinářském oboru již od roku 1992.
Doprava
U nás máte poštovné zdarma při nákupu nad 1 500 Kč (nevztahuje se na investiční zlato). Šperky obdržíte v dárkovém nebo luxusním dárkovém balení.
Prověřená společnost
Naše společnost je prověřená u Puncovního úřadu v ČR a SR. K diamantovým šperkům obdržíte certifikát pravosti.