Každá je jiná, ale všechny jsou jedinečné. Naši designéři spojili svůj um s prvotřídním řemeslným zpracováním mistrů zlatníků a vyrábí šperky originálního vzhledu a nejvyšší kvality. Nechte se inspirovat elegancí našich klenotů a vyberte dar, který potěší.

Kolekce GEMS

Luxusní diamantové šperky GEMS

Láska a život jsou zdrojem inspirace kolekce GEMS. Pro nejkrásnější chvíle Vašeho života jsme z těch nejkvalitnějších materiálů vytvořili výjimečné šperky, které zdobí brilianty a pravé kameny všech barev. Dokonalé provedení a jedinečný design promění každý šperk v unikátní doplněk. Vzájemná důvěra má pro nás velkou hodnotu, proto se na kvalitu šperků můžete plně spolehnout.

Kolekce LUXUR

Zlaté šperky LUXUR

Zkušenostmi klenotnického řemesla budete okouzleni v aktuální kolekci LUXUR. Pod jednou střechou naleznete fascinující zlaté náušnice, prsteny, přívěsky, řetízky, náhrdelníky i dětské náušničky. Nabízíme také kolekce šperků a doplňků pro muže. Pokud jste se rozhodli pro šperk z dílny LUXUR, náš tým ho vytvoří přesně podle Vašeho přání.

Kolekce GIVE

Snubní a zásnubní prsteny GIVE

Vyberte si ten pravý šperk, jako symbol Vašeho příběhu. Designéři kolekce GIVE se nechali inspirovat podmanivou přírodou, která je pestrá svými tvary a barvami. Svůdnou smyslnost snubním prstenům vdechla omamná náruč rozkvetlých květin. Nezbytnou součástí kvetoucí zahrady je slunce. I lásce svítí slunce na cestu a dává jí možnost žít. Prsteny jsou inspirovány nekonečným vesmírem se spoustou zářivých hvězd, souhvězdí, galaxií a nespočtem planet.

Kolekce COUPLE

Snubní a zásnubní prsteny COUPLE

Výběr šperku pro milovanou osobu se stane nezapomenutelným zážitkem. Kolekce COUPLE je inspirována skvosty přírody. Provede Vás po písečných plážích, malebných zálivech s průzračnou třpytící se vodou a kouzelnými zátokami. Do prstenů jsme propsali křivky pobřeží, stejně tak, jako se píše Váš společný příběh na cestě životem.

Česká značka

Jsme přímý výrobce

Šperky vyrábí naši mistři zlatníci z těch nejkvalitnějších materiálů. Poctivost, kvalita a rodinná tradice jsou na prvním místě.

Jsme přímý výrobce

Česká značka

Na trhu jsme od roku 2001. Naši zakladatelé působí ve šperkařském a hodinářském oboru již od roku 1992.

Poštovné zdarma

Doprava

U nás máte poštovné zdarma při nákupu nad 1 500 Kč (nevztahuje se na investiční zlato). Šperky obdržíte v dárkovém nebo luxusním dárkovém balení.

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Naše společnost je prověřená u Puncovního úřadu v ČR a SR. K diamantovým šperkům obdržíte certifikát pravosti.