Blog

Barva roku 2024: šperkům letos vládne broskev

Barva roku 2024: šperkům letos vládne broskev

Peach Fuzz, česky doslova „broskvové chmýří“, je jemná a romantická barva, inspirovaná květy broskvoně a přináší do každodenní módy živost a svěžest. Od jemných náušnic přes rafinované prsteny až po odvážné náramky a náhrdelníky – svět klenotů prostě podlehl broskvové horečce a na Vás díky tomu čeká široká paleta broskvově zbarvených drahokamů a kovů, díky nimž bude každý outfit „chic“. Tento trend si již oblíbily celebrity a módní influencerky, které na červených kobercích a sociálních sítích nosí šperky v broskvové barvě. Proč se k nim tedy nepřidat a nezařadit tento krásný odstín do své vlastní šperkovnice? Tak se do toho pusťte a oddejte se kouzlu broskvově zbarvených šperků – nebudete litovat.

Přečíst celý článek

Kámen měsíce prosince – tanzanit

Kámen měsíce prosince – tanzanit

Tanzanit je vzácný a výjimečný drahý kámen, který zachycuje podstatu nezkrotné krásy Afriky. Zrodil se hlubinách Tanzanie a je skutečným zázrakem přírody. Díky svému fascinujícímu modrofialovému odstínu se stal jedním z nejvyhledávanějších drahých kamenů na světě. Když tento pozoruhodný drahokam držíte v rukou, téměř cítíte, jak v něm pulzuje syrová energie africké divočiny. Ať už hledáte šperk pro zvláštní příležitost nebo smysluplný dárek pro někoho blízkého, tento drahokam Vám učaruje nejen svou barvou připomínající africkou oblohu za soumraku.

Přečíst celý článek

Kameny měsíce listopadu – citrín a topaz

Kameny měsíce listopadu – citrín a topaz

Víte, že některé drahokamy mají schopnost vyzařovat energii a přinášet štěstí a blahobyt? Citrín a topaz mezi tyto kouzelné kameny patří. Nejen, že skvěle vypadají, ale také v sobě nesou silnou energii, která může pozitivně ovlivnit Váš život. Jsou ceněné také pro své nádherné barvy a další zajímavé vlastnosti. Vychutnejte si s námi jejich půvab a pojďme spolu citrín s topazem poznat blíž.

Přečíst celý článek

Které dárky nejvíc potěší?

Které dárky nejvíc potěší?

Ač se to možná nezdá, rok utekl jako voda a Vánoce se rychle blíží. Plánujete potěšit své milované zlatým darem? Skvělé! Máme pro Vás tipy pro opravdu nezapomenutelný Štědrý večer.

Přečíst celý článek

Opál a turmalín – kameny měsíce října

Opál a turmalín – kameny měsíce října

Vstupte do světa opálu a turmalínu, dvou drahých kamenů mnoha barev. Objevte, proč jsou zcela výjimečnými poklady království šperků a proč už od pradávna okouzlují lidstvo svými až magicky proměnlivými barvami. Mají dlouhou historii a nespočetné množství vlastností, které je činí zajímavými jak pro milovníky šperků, tak vědce či příznivce esoteriky. Připravte se na velkolepou cestu do míst, kde se duha přeměňuje v kámen.

Přečíst celý článek

Česká značka

Jsme přímý výrobce

Šperky vyrábí naši mistři zlatníci z těch nejkvalitnějších materiálů. Poctivost, kvalita a rodinná tradice jsou na prvním místě.

Jsme přímý výrobce

Česká značka

Na trhu jsme od roku 2001. Naši zakladatelé působí ve šperkařském a hodinářském oboru již od roku 1992.

Poštovné zdarma

Doprava

U nás máte poštovné zdarma při nákupu nad 1 500 Kč (nevztahuje se na investiční zlato). Šperky obdržíte v dárkovém nebo luxusním dárkovém balení.

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Naše společnost je prověřená u Puncovního úřadu v ČR a SR. K diamantovým šperkům obdržíte certifikát pravosti.