image

Blog

Jak správně vybrat zásnubní prsten

Jak správně vybrat zásnubní prsten

Žádost o ruku je výjimečná událost. Je to okamžik, kdy dáte najevo své vyvolené, jak moc ji milujete a také to, že s ní chcete strávit zbytek života. Co z takové chvíle vyčaruje ten kouzelný okamžik? Přece dokonalý prsten! Při jeho výběru si každý muž klade mnoho otázek. Jaký má ráda styl? Jaký zvolit kámen – briliant nebo zirkon? Jaká velikost jí sedne? V následujícím článku Vám poradíme, jak na to.

Přečíst celý článek

Vše o diamantech – proč se investice vyplatí

Vše o diamantech – proč se investice vyplatí

Diamanty jsou vskutku věčné – mají trvalou finanční i estetickou hodnotu. Nepředstavují pouze racionální investici, ale také hloubku citů k tomu, komu diamanty věnujeme. Je to dar, na který se nezapomíná. Diamant zasazený do drahého kovu dá vzniknout šperku, z něhož se časem stane vzácné rodinné dědictví s nevyčíslitelnou peněžní, ale hlavně citovou hodnotou. Majitel ho bude s láskou a pýchou nosit při významných událostech svého života. A pak šperk předá další generaci a ta ho předá další… 

Přečíst celý článek

Česká značka

Jsme přímý výrobce

Šperky vyrábí naši mistři zlatníci z těch nejkvalitnějších materiálů. Poctivost, kvalita a rodinná tradice jsou na prvním místě.

Jsme přímý výrobce

Česká značka

Na trhu jsme od roku 2001. Naši zakladatelé působí ve šperkařském a hodinářském oboru již od roku 1992.

Poštovné zdarma

Doprava

U nás máte poštovné zdarma při nákupu nad 1 500 Kč (nevztahuje se na investiční zlato). Šperky obdržíte v dárkovém nebo luxusním dárkovém balení.

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Naše společnost je prověřená u Puncovního úřadu v ČR a SR. K diamantovým šperkům obdržíte certifikát pravosti.